KONST / Litografier / Färglitografi 8482162
nr 848 2162
Färglitografi
Efter Andy Warhol, Stämplad i blått på baksidan 'fill in your own signature' och 'Published by Sunday, bredd: Morning', ramens innermått: 90x90
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 23 september 2013
kl 19:23:36
23/9 16:57:03